Rekonstrukce a renovace, která Vám nepřidělá vrásky na čele.

Rekonstrukce koupelen

30 a více let stará koupelna je již minulostí. Majitelé bytů a rodinných domů již dávno pochopili, že rekonstrukcí koupelny nejen že ušetří na prostoru, ale zvýší si komfort bydlení. Provádíme rekonstrukci podle přání klienta. Nevrhneme úsporné a přece komfortní řešení s ohledem na místo a prostor okolí. Samozřejmostí je odvoz sutin, starého koupelnového vybavení na ekologickou likvidaci a celkový úklid. Na Vás je užít si nové koupelny.

Rekonstrukce kuchyní

Při rekonstrukci kuchyně je nutné dbát ohled nejen na rozmístění a návrh nové kuchyně, ale také na instalaci nové elektroinstalace či rekonstrukci odpadů, přívodů vody a plynu. Součástí rekonstrukce kuchyně jdou často ruku v ruce rekonstrukce podlah, malování, penetrace zdi za kuchyňskou linkou, montáž doplňkových spotřebičů a doplňkových zařízení. K práci je zapotřebí spoustu nářadí které v domácnostech nebývají. Proto je dobré využít našich služeb a nechat si rekonstruovat kuchyni na míru námi. Samozřejmostí je odvoz staré kuchyně, celkový úklid po rekonstrukci a malování.

Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytového jádra je celkem náročná činnost. Od návrhu k realizaci je často dlouhá cesta. Je třeba rozhodovat mezi místem a zařízením které v novém prostoru budeme využívat. Chcete místo vany sprchový kout? Záchod bude typ kombo, nebo potřebujete ušetřit místo a mikádo bude v horních prostorech jádra. Nové bytové jádro bude ze sádrokartonu nebo z Ytongu? Budete mít na novém jádru namontovanou kuchyňskou linku? Jak velká bude zátěž? Jste si jistí, že si vše dokážete propočítat sami? Využije našich dlouholetých znalosti při rekonstrukci bytových jader.

Rekonstrukce střech

Rekonstrukce střechy je nejdůležitější krok při renovaci starých domů. Vaši střechu zhodnotíme, vyčíslíme rozsah výměny krytiny a latí podpírající krytinu. Zhodnotíme stav komínu a nosné konstrukce střechy. Rekonstrukci krytiny většinou kýženého výsledku nedosáhnete. Na druhou stranu se nenechte opít firmou, která Vám navrhne místo rekonstrukce postavit střechu novou. Určitě si mimo naší nabídky služeb rekonstrukce střechy nechejte vytvořit kalkulaci i od jiné firmy. Velmi dobře zvažte, co upřednostníte. Zda levnější variantu, která Vám opraví střechu na 10 let, nebo komplexnější variantu, která zajistí  provoz střechy na desítky let.

Rekonstrukce elektroinstalace

Pokud stojíte před rekonstrukcí elektroinstalace v bytě nebo domě, čeká vás perné období. I když si promyslíte všechny postupy dopředu, očekávejte, že ne vše půjde snadno. Zajistíme Vám revizního technika, který Vám navrhne rozsah prací. Máme dobré vazby na velkosklady s elektroinstalací, takže Vám můžeme zajistit nákup materiálu na rekonstrukci. Před rekonstrukci elektroinstalace je ideální byt pokud možno kompletně vystěhovat. Za tímto účelem Vám zajistíme krátkodobé uskladnění nábytku. V bytě kde se nelze pohybovat volně a nemáte dostatek prostoru na vysekání nové elektroinstalace, dochází k nárůstu hodin kdy se výměna elektroinstalace provádí a tudíž by mohlo dojít k prodražení výsledné práce. Po výměně elektroinstalace zajistíme revizi a kolaudaci. Budete-li chtít, opravíme zdi po starých a nových rozvodech, vymalujeme, uklidíme po malování a nastěhujeme nábytek. Samozřejmostí je odvoz sutě a odpadu, která při výměně elektroinstalace vzniká a jeho ekologická likvidace.

Rekonstrukce rodinných domů

Za posledních deset let jsme rekonstruovali desítky starších domů. Nejvíce je poptávka po zateplení domu, oprava střech a odvrčení stěn. Máme za sebou desítky zateplených domů, kompletní výměny oken, rekonstrukce elektroinstalace, hromosvody, satelitní technika, renovace venkovních a vnitřních omítek, rekonstrukce koupelen, rekonstrukce kuchyní, instalatérské práce, přístavby ke stávajícímu domu, odvodnění základů či rekonstrukce střechy. Naši předností je, že máme okolo sebe řemeslníky, kteří si poradí i v atypických situacích. Určitě nám zavolejte a vyzkoušejte si naše služby bez starostí.

Ve kterých okresech působíme?

Nabízíme kvalitní a rychlé služby za rozumné ceny. Hledáte-li nejlevnější služby nejsme asi pro Vás. Kde působíme?

Jaké máme ceny?

Hledáte-li velmi levné služby pravděpodobně nejsme pro Vás zajímaví. Naší firemní strategií jsou kompletní služby, Vaše spokojenost, rychlost a kvalita práce kterou pro Vás odvedeme.

Vyplňte okres ve kterém využijete našich služeb, napište Vaše příjmení a email, ať víme koho máme oslovit, Váš telefon ať Vám můžeme zavolat a klikněte na oranžové tlačítko: "Potřebuji vaše ceny".

privacy Nemusíte se bát zneužití Vašeho emailu. Také nesnášíme spam. Kdykoli se můžete jednoduše odhlásit.

Potřebujete rychlou informaci? Zavolejte nám na tel: 725 917 376