"Práce, které Vás zbaví starostí"

Úklid pozůstalostí

Rozumíme Vám. Zařizovat pohřeb milované osoby, vyřizovat pozůstalost, vyklidit pozůstalost tak aby se mohla případně prodat co nejdráž, je náročné. Nechte starosti o pozůstalost na nás. Vaši pozůstalost vyklidíme, zrenovujeme a připravíme pro prodej.

Úklid před a po stěhování

Říká se, že stěhovat se je horší než vyhořet. Z našich zkušeností víme, proč toto přísloví zlidovělo. Příprava na stěhováním většinou obnáší vymalovat a opravit prostory kde se stěhujete, balení a stěhování, ustavení a úklid v nových prostorách a vyřizování na úřadech. Je přirozené, že na úpravu a opravu bytu po stěhování už není energie. Využijte naši práce pro Vás. Prostory kde se budete stěhovat, vymalujeme, opravíme, zařídíme samotné stěhování a logicky dáme bývalé prostory do původního stavu. Vy jen předáte klíče novým nájemcům či vlastníkům bytu.

Demolice a bourání

Naší specialitou jsou menší demolice a odvoz sutin včetně ekologické likvidace. Potřebujete zbourat garáž či hospodářskou budovu u rodinného domu? Příčku v panelovém domě a odvést sutiny? Starou zahradní buňku? To vše pro Vás uděláme na klíč.  Budete-li s naší práci spokojeni, můžete jako jiní klienti využít i obnovu a renovaci prostor. To znamená postavit novou moderní garáž, sádrokartonovou příčku pro novou koupelnu či novou zahradní chatku.

Čištění a dezinfekce

Dezinfekce prostor je jedna z podmínek dobře ošetřené stavby. Jaký prostředek vybrat? Který je vodný na plíseň, který na starobu a který na ošeření proti vlhkosti? Máme zkušenosti a chemické prostředky. Nemusíte kupovat celé balení a utratit tak zbytečné peníze za speciální chemii ve velkém balení. Naúčtujeme Vám jen skutečné využití chemických prostředků.

Malování a oprava omítek

Jistě vymalovat byt 2+1 nemusí být nic složitého. Ale opravit venkovní omítky u rodinného domu, vymalovat kompletně celý dům, natřít rámy a okapy či rámy dveří, to už je práce pro nás. Každý realitní makléř Vám potvrdí, že takto připravený dům pro prodej zvedne hodnotu domu o statisíce korun spíše, než dobré základy a nevzhledný dům. Využijte našich zkušeností a nechte si dům či byt pro prodej připravit naši společnosti. Nechte starosti na nás. Určitě se Vám naše služby vrátí při prodeji nemovitosti.

Opravy a nátěr podlah

Čím natřít podlahu garáže, abyste měli jednoduchou údržbu garáže od mastných skvrn? Potřebujete obnovit a ošetřit Vaši stávající dřevěnou podlahu? Chcete mít novou podlahu, ze které se dá jíst? Dáváte byt do původního stavu a máte nevyhovující parkety? Nechte tuto starost na nás. Nábytek, který je na podlaze Vám krátkodobě uskladníme, opravíme nebo položíme novou podlahovou krytinu a opět ustavíme nábytek na původní místo. Vy už jen provedete konečnou kontrolu a spokojeně si potřeseme rukou.

Ve kterých okresech působíme?

Nabízíme kvalitní a rychlé služby za rozumné ceny. Hledáte-li nejlevnější služby nejsme asi pro Vás. Kde působíme?

Jaké máme ceny?

Hledáte-li velmi levné služby pravděpodobně nejsme pro Vás zajímaví. Naší firemní strategií jsou kompletní služby, Vaše spokojenost, rychlost a kvalita práce kterou pro Vás odvedeme.

Vyplňte okres ve kterém využijete našich služeb, napište Vaše příjmení a email, ať víme koho máme oslovit, Váš telefon ať Vám můžeme zavolat a klikněte na oranžové tlačítko: "Potřebuji vaše ceny".

privacy Nemusíte se bát zneužití Vašeho emailu. Také nesnášíme spam. Kdykoli se můžete jednoduše odhlásit.

Potřebujete rychlou informaci? Zavolejte nám na tel: 725 917 376