"Čištění a údržba bez starostí"

Jednorázový úklid

Jednorázový úklid je velmi oblíbenou doplňkovou službou. Jde převážně o úklid například po výměně oken, po rekonstrukci domu či bytu či při přípravě či po ukončení společenské akce. Pro domácnosti zajišťujeme jednorázové čištění koberců, čistění žaluzií a čistění čalouněného nábytku. Déle jde o jednorázové umytí oken a chodeb, mytí podlah, dveří a osvětlení. Součástí služby je nákup a doplnění hygienických prostředků, vyprání závěsů, záclon a ručníků. U rodinných domů provádíme úklid okolí domu, úklid zahrad a úklid sklepních prostor. Pro firmy zajišťujeme kompletní úklid a likvidace odpadu po stavebních pracích a malování. Úklid před kolaudací objektu nebo při plánovaných generálních úklidech. Mytí oken a výloh u komerčních prostor. Ošetření komerčních a skladových prostor speciálními chemickými prostředky proti oděru. Údržba a rekultivace veřejných prostor, úklid okolí a travnatých ploch.

Pravidelný úklid

Pravidelný úklid je doplňková služba určena spíše pro domácnosti, menší firmy, ordinace a kanceláře. V případě pravidelného úklidu v domácnostech je samozřejmostí že úklid provádíme v čase který vyhovuje klientovi. V rámci pravidelného úklidu setřeme prach, umyjeme dveře, vysajeme koberce a vytřeme podlahy. Součástí pravidelného úklidu je žehlení, praní. Úklid záchodu a koupelny, zalití květin, nákup, starost o domácí mazlíčky a další služby běžného úklidu. Tato služba není hrazena ze sociálních služeb. Jde o komerční služby.

Údržba a renovace hrobu

Úctu svým zesnulým příbuzným můžeme projevit pravidelnou údržbou místa odpočinku. Někdy nám v tom může bránit vzdálenost od místa zesnulých, jindy to mohou být zdravotní důvody. Chápeme to, a proto Vám nabízíme doplňkovou službu „Údržba a renovace hrobu“. Díky této službě bude Váš hrob vždy čistý, a v období Vašeho významného výročí budou na Vašem hrobě květiny a svíce. Zajistíme za Vás umytí a očištění hrobu. Na podzim provedeme očištění hrobu, odklizení listí, dosypání bílými kamínky. V zimě Vám zajistíme očištění hrobu od sněhu. V průběhu roku provedeme chemické čištění hrobu od mechu a zažrané špíny. Provádíme renovace písma a leštění hrobu chemickými prostředky.

Ve kterých okresech působíme?

Nabízíme kvalitní a rychlé služby za rozumné ceny. Hledáte-li nejlevnější služby nejsme asi pro Vás. Kde působíme?

Jaké máme ceny?

Hledáte-li velmi levné služby pravděpodobně nejsme pro Vás zajímaví. Naší firemní strategií jsou kompletní služby, Vaše spokojenost, rychlost a kvalita práce kterou pro Vás odvedeme.

Vyplňte okres ve kterém využijete našich služeb, napište Vaše příjmení a email, ať víme koho máme oslovit, Váš telefon ať Vám můžeme zavolat a klikněte na oranžové tlačítko: "Potřebuji vaše ceny".

privacy Nemusíte se bát zneužití Vašeho emailu. Také nesnášíme spam. Kdykoli se můžete jednoduše odhlásit.

Potřebujete rychlou informaci? Zavolejte nám na tel: 725 917 376